Hakkımızda

yoğun bakım önlüğü 4
Yoğun bakım önlüğü 2
happy days kimdir ?

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2014 yılında İzmir’de 10 yıllık sektör tecrübesine dayanarak kurulmuştur.Ameliyathanelere ve cerrahi ekiplere implant servisi yapmaktayız.16 yıllık saha ve cerrahi alan deneyimlerimiz ışığında bir hayalimiz vardı.

BİZİM BİR HAYALİMİZ VARDI…

Ameliyathane ve Yoğun bakımlarda yaşanan mahremiyet endişeleri başta olmak üzere, hasta konforunu ve tedavi süreçlerinin göz önünde bulundurarak bir hasta giysisi tasarlamak istedik.

2018 yılında Hacı Bayram Veli Üniversitesi Moda Sanat ve Tasarım Fakültesi ile bir araya gelerek bu tasarımı son haline getirmeye başladık.Teknik araştırma ve geliştirmesi, tasarımı, kumaşı, işçiliği bize ait olan tamamen yerli bir ürün ortaya çıkardık. Ve patent başvurumuzu da yaparak ürünü kendi adımıza tescil ettirdik.

HASTA MAHREMİYETİ

Son yıllarda dünyada Patient Dignity kavramı ile öne çıkan hasta mahremiyeti tüm dünyada herkes için anayasal bir haktır.

BİR HASTA ÖNLÜĞÜNDEN DAHA FAZLASI: HAPPYDAYS

Amacımız hastaların mahremiyet endişesi yaşamadan,  bir giyside olması gereken dokunsal, psikolojik ve vücut hareket konforu gibi imkanlar sunan, tedavi süreçlerinde tedavi alan veya verenden bağımsız gelişen komplikasyonlara karşı yardımcı olan,  yatak yaralarının oluşma sürecini uzatan servis ve yoğun bakım enfeksiyonlarına karşı bakteri ve mikroorganizmalar için filtrasyon görevi gören anti alerjik ECARF A belgesine sahip endüstri 4,0 teknolojisi ile üretilmiş patentli dokusuz  mikroflament kumaşları tercih ettik.

İnsan sağlığına faydalı milli bir ürün üretmenin gururuyla 2020 senesinde HAPPYDAYS markalı ürünlerimizi kamu hastanelerimiz öncelikli olarak Türk halkına sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Scroll to top